Naše reference

Jsme rádi, že za naší kvalitní prací stojí desítky spokojených zákazníků.
Podívejte se, kde všude už jsme pomáhali realizovat menší i velké projekty.

Řekli o nás

Jiří Pořický

Ředitel společnosti IPG Plasty s.r.o.

Vysoké nároky našich zákazníků přenášíme i na naše dodavatele. S firmou Install, spol. s r.o. spolupracujeme několik let a realizovali pro nás mj. rozvody chladící vody a stlačeného vzduchu v obou výrobních halách. Oceňuji, že vždy ochotně vycházejí vstříc našim požadavkům. Na jejich profesionalitu spoléháme i u plynových zařízení, kdy pro nás zajišťují kompletní servis a revize.

David Zabloudil

Správce budov - Správa a údržba silnic Kroměřížska, s.r.o.

Perfektní firmu dělají správní lidé na správném místě. Po zkušenostech výměny kapajících kohoutků či rekonstrukce kotelny za milion rozhodně doporučuji firmu Install, spol. s r.o. Pravidelné odborné prohlídky a servis plynových zařízení vždy bez zbytečných okolků, dle dohody a s precizní a odbornou realizací ve stanoveném termínu. Rychlost + profesionalita + osobní přístup = spokojenost.

Vlastimil Bia

starosta obce Pavlovice u Přerova

Naše spolupráce s firmou Install, spol. s r.o. trvá delší dobu a vyhovuje nám šíře jejich služeb. Starají se nám o pravidelný servis, revize a kontroly plynových zařízení a také komínů. Oslovili jsme je i pro realizaci ústředního vytápění v naší mateřské škole. Vyhovuje nám bezproblémová komunikace a oceňujeme jejich zákaznickou podporu. Snaží se řešit naše požadavky bez zbytečných průtahů.

Podívejte se, ve kterých zemích už jsme nechali naši pracovní stopu.

Česká republika
Německo
Francie
Nizozemí
Belgie
Rakousko
Polsko
Slovensko

Dánsko, Norsko, Anglie, Irsko (Dublin), Litva, Portugalsko, Řecko, Severní Makedonie, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Srbsko
Rusko, Maroko, Indonesie (Jakarta)

Prohlédněte si
fotografie našich z realizací

Průmyslové rozvody, vytápění/chlazení objektů i strojovny pro velké firmy.
Vybrali jsme pár z našich projektů, které jsme v posledních letech realizovali.